Usuwanie owłosienia laserem SHR – zobacz jakie to wygodne!

Usuwanie zbędnego owłosienia to jeden z najpopularniejszych zabiegów – dotyczy zarówno kobiet, jak i mężczyzn, niezależnie od wieku. Wszystko dlatego, że zabieg ten daje niesamowitą wygodę. Po usunięciu nieestetycznych włosków, nie musisz martwić się czy aby na pewno twoja skóra jest wystarczająco gładka. Jest! Usuwanie owłosienia laserem SHR daje właśnie taki efekt – pięknej, gładkiej skóry, bez niespodzianek w postaci zbędnych włosków! Zobacz, jak przebiega zabieg, jakie daje efekty i dlaczego warto się na niego zdecydować!

Dlaczego warto usunąć owłosienie laserem SHR?

Zabiegi laserowe, które na stałe usuwają owłosienie mają wiele zalet. Wśród tych, najczęściej wymienianych przez pacjentów, należy poczucie swobody i wygoda, jaką daje cały czas wygolone ciało w miejscu poddanym zabiegowi. Wyobraź sobie, że nie musisz sprawdzać czy przed wizytą na siłowni twoje pachy są ogolone, albo czy przed założeniem sukienki na pewno masz gładkie nogi. Po prostu twoja skóra zawsze jest gładka! Nie musisz obawiać się krępujących momentów, kiedy zauważysz wystające włoski w miejscu, w którym nie powinno ich być. W zapomnienie pójdą również jednorazowe (nieekologiczne) maszynki do golenia, bolesne depilacje za pomocą depilatora lub czasochłonne i równie bolesne depilacje woskiem w gabinecie. Dzięki usunięciu owłosienia laserem SHR będziesz się cieszyć nieskazitelną, gładką skórą na długi czas.

Laser SHR – na czym polega zabieg?

SHR (Super Hair Removal) to metoda działająca na zasadzie lasera. W zabiegu wykorzystuje się skupioną wiązkę światła, przekształcającą się w energię cieplną i działającą na cebulki włosowe. Energia ta sprawia, że zostają one zniszczone, a przez to wypadają po kilku dniach. Jest to zabieg nieinwazyjny, bezbolesny (dla osób, które czują dyskomfort możliwe jest wykorzystanie specjalnego kremu znieczulającego) i niezwykle skuteczny. Po wyjściu z gabinetu skóra może być zaczerwieniona, należy przez jakiś czas traktować ją delikatnie. Wśród zaleceń jest unikanie promieni słonecznych, sauny czy basenu. Czasowe zrezygnowanie drażniącego mydła, na rzecz delikatniejszego żelu do mycia, odradza się również peelingów na obszarze zabiegowym.

Przed zabiegiem usuwania owłosienia

Jak należy się przygotować przed wizytą w gabinecie? Przede wszystkim skóra poddana zabiegowi nie może być świeżo opalona. Przeciwwskazaniem będzie również przyjmowanie niektórych leków oraz środków fotouczulających, jak np. sterydów lub retinoidów. Tego typu zabiegi nie mogą być również wykonywane u kobiet w ciąży lub podczas karmienia piersią oraz gdy borykamy się z cukrzycą, nowotworem, padaczką lub zaburzeniami pigmentacyjnymi.

Dlaczego warto?

Trwałe usuwanie owłosienia laserem SHR to zabieg, który pozwala usuwać nie tylko ciemne włoski, dzięki niemu możliwe jest także usunięcie owłosienia jasnego i cienkiego – co do tej pory było niezwykle trudne. Jest to metoda uniwersalna, której efekty widać już po pierwszym zabiegu. Dzięki temu cieszy się takim powodzeniem wśród pacjentów.

Poprzedni artykułJaki pierścionek zaręczynowy wybrać?
Następny artykułJakie spodnie damskie są modne w 2021 roku?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj