Technologia SenselQ w urządzeniach dla kobiet- sprawdź, w jakie produkty warto zainwestować!

Produkty wykorzystujące ciepło, wielu osobom kojarzą się z niszczeniem powierzchni, na której się ich używa. W przypadku urządzeń wykorzystywanych do włosów, jest to szczególnie ważna przeszkoda. Najnowsza technologia wyszła jednak naprzeciw oczekiwaniom konsumentów. W sklepach dostępne są produkty, które nie niszczą włosów i zachowują ich naturalną wilgoć. Które z nich są szczególnie warte uwagi?

Prostownica do włosów- którą wybrać?

Produktem, którym powinny zainteresować się kobiety, jest prostownica do włosów. W wielu sytuacjach potrafi ona naprawdę uratować fryzurę. Przed wyjściem z domu, dzięki niej można sprawić, że włosy będą gładkie i równe. Urządzenie to świetnie sprawdza się zwłaszcza u osób, których włosy są falowane, kręcone i podatne na wilgoć. Jak wybrać odpowiednią prostownicę do włosów? Przede wszystkim, w takich przypadkach należy zwrócić uwagę na parametry takiego urządzenia. Najważniejsze z nich to: technologia SenselQ, możliwość pielęgnacji jonowej, regulacja temperatury, automatyczny mikroprocesor, szybkie nagrzewanie oraz duże, gładkie płytki ceramiczne.

Wpływ prostowania włosów na kondycję włosów

Wiele osób rezygnuje z używania prostownicy, by chronić włosy przed szkodliwym działaniem wysokiej temperatury. Faktycznie, starsze modele prostownic nie były wyposażone w odpowiednią technologię, przez co szybko niszczyły włosy. Najnowsze urządzenia są, jednak przystosowane do częstego ich używania. Posiadają, wbudowaną technologię SenselQ, która nie niszczy kondycji włosów. Zachowuje nawet do 70% naturalnego ich nawilżenia, przy każdej stylizacji. Prostownica Philips SenseIQ sprawia, że włosy są miękkie, elastyczne i mniej podatne na złamania. Jest prosta w użyciu a możliwa, dzięki niej szybka regulacja temperatury pozwala na dostosowanie urządzenia do potrzeb włosów. Bardzo ważną rolę w nowoczesnych prostownicach odgrywa powłoka płytek. Najczęściej stosowana jest powłoka płytek tytanowa i ceramiczna, ponieważ najmniej niszczą one włosy.

Inne produkty dla kobiet do stylizacji włosów i nie tylko

W jakie inne urządzenia powinny zainwestować kobiety? Jednym z podstawowych akcesoriów jest suszarka do włosów. Wśród wielu konsumentek najbardziej polecana jest suszarka Philips SenseIQ. Dzięki niej włosy bardzo szybko wracają do suchego stanu, jednocześnie nie tracąc swoich naturalnych wartości. Innym produktem, który znakomicie wykorzystuje technologię SenselQ, jest depilator. Włoski na ciele są szczególnie wrażliwe i podatne na działanie ciepła. Należy bardzo uważać podczas ich usuwania. Wybierając depilator, warto postawić na produkt https://www.mediaexpert.pl/agd-male/zdrowie-i-uroda/depilatory-laserowe/seria_lumea który idealnie sprawdza się do domowego likwidowania włosków.

Poprzedni artykułPrzebarwie-NIE – obalamy mity z ekspertem
Następny artykułZabawki dla psa

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj