Rzęsy na magnes – jak to działa?

Piękne i głębokie spojrzenie dodaje uroku i zmysłowości. Takie najłatwiej osiągnąć tuszując rzęsy maskarą. Nie jest to jednak rozwiązanie trwałe. To, dlatego coraz większą popularnością cieszą się sztuczne rzęsy – zarówno te wykonywane u kosmetyczki, jak i przyklejane samodzielnie w domu. W zakresie tych drugich modne są rzęsy na magnes. Jak się je zakłada i czym one są?

Czym są rzęsy na magnes?

Rzęsy na magnes to jeden z rodzajów sztucznych rzęs. Można zakładać je samodzielnie, w domu. Po raz pierwszy pojawiły się na amerykańskim rynku, dziś dostępne są również w Polsce. Łatwe w założeniu i tanie stanowią alternatywę dla przedłużanych rzęs u kosmetyczki. W atrakcyjnych cenach sztuczne rzęsy można zamówić, chociażby na tagomago.pl/collections/makijaz-oczy-sztuczne-rzesy. Na ich zakup decyduje się coraz więcej osób. Doceniają one to, że aby je założyć, nie trzeba brudzić się w kleju i tuszu. Sprawia to, że ich aplikacja jest łatwa i szybka. Do ich aplikacji nie trzeba mieć wyjątkowych umiejętności. Mając wprawę, można je założyć nawet w kilka sekund.

Zalety i wady rzęs na magnes

Oprócz szybkiej i łatwej aplikacji sztuczne rzęsy na magnes mogą też pochwalić się dużą trwałością. Można stosować je wielokrotnie, nawet przez kilka tygodni. Przez cały ten czas będą one wyglądać równie estetycznie co na początku i pięknie podkreślać spojrzenie. Co więcej, rzęsy na magnes nie niszczą tych naturalnych, a także nie odstają od nich. Jest to możliwe dzięki temu, że posiadają cienkie paski z magnesami, które doskonale dopasowują się do oka. Nie można też nie wspomnieć o cenie, która jest kolejną bardzo dużą zaletą magnesowych rzęs. Średnio za komplet trzeba zapłacić ok. 30 złotych. Jest to znacznie niższy koszt niż rzęs robionych u kosmetyczki.

Przyglądając się sztucznym rzęsom na magnes, wydaje się, że są one idealnym rozwiązaniem. Warto jednak wspomnieć o ich wadach. Do tych zalicza się początkowe problemy z aplikacją. Regularna praktyka szybko jednak pozwala pozbyć się tych kłopotów. Gorzej może być z tym, że wiele kobiet odczuwa przy ich noszeniu dyskomfort. Wynika to z tego, że czuje się je na oku. Magnez wydaje się też niektórym osobom sztuczny, a przez to wygląd oczu daleki od naturalnego. Te odczucia są jednak subiektywne, bowiem zwolenniczki mocno podkreślonych rzęs bardzo sobie cenią to rozwiązanie.

Jak aplikować rzęsy na magnes?

Większość rzęs na magnes aplikuje się w ten sam sposób. Dokładną instrukcję odnaleźć można na opakowaniu. Mówi ona, aby jeden pasek przyłożyć nad górną linię rzęs, drugi na dolną. Magnesy sprawiają, że paski trzymają się na oku. Aplikacje rozpoczyna się od wewnętrznego kącika oka i przechodzi do zewnętrznego.

Poprzedni artykuł3 proste przepisy na babeczki czekoladowe z kawałkami czekolady
Następny artykułDepilacja laserowa – dlaczego jest skuteczniejsza od innych metod?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj