Depilacja laserowa – dlaczego jest skuteczniejsza od innych metod?

Depilacja laserowa z roku na roku zyskuje coraz większe grono zwolenniczek. Wiele kobiet nie wyobraża sobie już powrotu do innych sposobów usuwania zbędnego owłosienia. Dlaczego? Ponieważ depilacja laserowa jest wyjątkowo skuteczna, a jej efekty mogą się utrzymywać latami. 

  1. Depilacja laserowa a inne metody
  2. Czy depilacja laserowa jest bezpieczna?

Depilacja laserowa a inne metody

Depilacja laserowa w Warszawie w sezonie zimowo-wiosennym to jeden z chętniej wybieranych zabiegów kosmetycznych w sprawdzonych salonach urody. Warto co prawda zaznaczyć, że obecnie zabieg ten właściwie można wykonywać przez cały rok, natomiast ze względu na zalecenia dotyczące nieopalania się przez pewien czas po zabiegu, skłaniają zdecydowaną większość kobiet do tego, by ten zabieg wykonać przed tym, jak na dobre przerzucimy się na bluzki z krótkimi rękawkami i szorty. Depilacja laserowa cieszy się tak dużą popularnością przede wszystkim ze względu na swoją skuteczność. Po sesji 4-8 zabiegów (kwestia bardzo indywidualna) całkowicie pozbywasz się owłosienia z wybranej partii ciała, a efekt utrzymuje się przed kilkanaście miesięcy, czasem nawet kilka lat.

Efekty są więc właściwie stałe, powroty na depilację laserową są już bowiem potem znacznie krótsze i polegają na wyeliminowaniu drobnego owłosienia, które mogłoby się pojawić. Skuteczność lasera jest więc jednak nieporównywalna z innymi metodami takimi jak usuwanie owłosienia pastą cukrową, włoskiem czy tradycyjną maszynką do golenia. Wszystko dzięki precyzji lasera, który trafia wprost w mieszki włosowe, a więc uszkadza je od wewnątrz, uniemożliwiając ich ponowny wzrost.

Czy depilacja laserowa jest bezpieczna?

Bezpieczna depilacja laserem wymaga zastosowania przez klientkę wszystkich zaleceń, chodzi zarówno o opalanie, jak i stosowanie określonych kosmetyków itp. Więcej o zaleceniach przed depilacją laserową przeczytasz na https://nylasercenter.com.pl/oferta/depilacja-laserowa-jak-przebiega-zabieg/. Warto się zapoznać z tymi wszystkimi informacja przed wykonaniem depilacji. Samo urządzenie jest wyjątkowo precyzyjne, ma coraz nowocześniejsze mechanizmy schładzania, które sprawiają, że zabieg jest właściwie bezbolesny, co także przekłada się na rosnące zainteresowanie zabiegiem. Warto także podkreślić, że seria 4-8 zabiegów to nie działanie marketingowe, tylko wynik tego, że laser działa jedynie na włoski w fazie wzrostu, a więc około 20-30% całego owłosienia. Stąd też niezbędne jest przeprowadzenie serii zabiegów, aby całkowicie usunąć owłosienie ze wskazanej partii ciała.

Poprzedni artykułRzęsy na magnes – jak to działa?
Następny artykułJak obniżyć linię czoła?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj